About Us - Metal Detectors
Fast delivery with DHL cargo for purchases made from our website!Visit Store * Best quality product's

About Us

Hakkımızda

Adrenalin Detector was established on 12.07.2010 to produce devices used in the field of electromagnetic detection technology.

Adrenalin Detector has been continuing its research and development studies on metal detectors, field scans, visual detectors and geophysical measuring devices since the first day of its establishment. Adrenalin Detector, as a result of years of research studies with its trained staff, produces professional detectors especially used in treasure searches. The professional detectors produced are used in geophysical surveys, geophysical measurements, underground mine exploration, detecting underground water resources and analyzing soil structure.

The devices produced are field scanning devices, metal and mine detectors that can give 2d – 3d images, electromagnetic geophysical radars that can make 3d images soil analysis. The professional products produced by the Adrenalin Detector are successfully used in the fields of Hobby, Military, Ballistics, Geology, Archeology, Construction and Mining.

NEDEN BİZİ SEÇMELİSİNİZ ?

Ekonomik Fiyat

Dedektör alamayan kalmasın diye müşterilerimize her zaman ekonomik fiyatlar sunmaktayız .

%100 Güvenli Ödeme

Websitemizde yapacağınız alışverişlerinizde 3D ödeme şifrelemesiyle güven ellerde ödeme yapabilirsiniz.

7/24 Destek

Müşterilerimize her zaman takıldıkları konularda,yardımlaşma ve sorun bildirme gibi konularda online destek sunmaktayız .

Amacımız ve Hedefimiz

Adrenalin dedektör alışılmışın dışında bir hizmet anlayışıyla her daim müşterilerini başarıya ulaştırmayı hedefliyor . Ve bu konuda en iyi şekilde müşteri için analiz yapıyor . Bu analiz ise hem bütçenize uygun hemde amacınıza uygun alan tarama cihazları , rezistivite , dedektörler ve toprak altı görüntüleme sistemlerinin doğru seçimi sağlamayı ve ileriye taşımayı hedefliyor .

Adrenalin dedektör üreticiliğinde ise , müşterilerden geri dönüşler sayesinde her geçen gün ürettiğimiz dedektör , alan tarama cihazı, rezistivite cihazı ve toprak altı görüntülemeler için iyileştirmeler yapmakta ve daha kaliteli bir biçimde müşterilerimize sunmaktayız .

Müşterilerimiz bize olumlu dönüşleride cihazlarımızın üretiminde oldukça muzzam bir geliştirme ortamı sağlıyor . Çünkü cihazı sahada birebir testler yapılmasına rağmen müşterilerimizinde bilgi ve becerisini göz önünde bulundurarak cihazlarımızı daha kaliteli hale getirmemizde çok önemli bir etken olduğu asla göz ardı edilemez .

Gerçek Sonuçlar

Ürettiğimiz dedektör , alan tarama cihazları , yeraltı görüntüleme cihazlarını ve rezistivite cihazları gerçeklik çervesinde doğru sonuçlar sunmaktayız .

Ekonomik Fiyatlar

Müşterlerimiz için en uygun ve en doğru fiyat aralığını tutmaya özen gösteriyoruz .Çebinize uygun ve kaliteli cihazlar almak için bu fırsatı adrenalin dedektör sunar .

Satın Alma Sonrası Destekleme

Ekibimiz olarak müşteriye cihaz sattıktan sonrada desteklerimizi sunmakta ve çözüm üretmeye çalışmaktayız .

0
+
Satılan Toplam Ürünler
%
0
Olumlu Geri Dönüş
0
IG
Aktif Takipcilerimiz
0
+
Geçen Ay Satışları